Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Hyundai Scoupe Club
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Κορυφαίοι συγγραφείς
ScoupeGT
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
Alex-Coupe
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
sperxos
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
ScoupeMK1
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
lakiste11
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
Gr33k
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
luckyman_s145
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
ilias scoupe gt
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
djzap
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
g4ek
Λαδι για το Scoupe μου! I_vote_lcapΛαδι για το Scoupe μου! I_voting_barΛαδι για το Scoupe μου! I_vote_rcap 
Πρόσφατα Θέματα
» Ψηφίστε για να δούμε.........
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΠεμ Αυγ 04, 2016 3:56 am από ilias scoupe gt

» Διαθέσιμα ελατήρια στην ελληνική αγορά...
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΣαβ Ιουν 16, 2012 6:59 pm από Alex-Coupe

» Καταραμένω fuel cut!!!!!!
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 7:43 pm από Alex-Coupe

» Υδρογόνο για καύσιμο.
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 01, 2011 1:41 pm από ScoupeGT

» Προβλημα στο choke του αερα
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΣαβ Ιουν 11, 2011 12:28 pm από Alex-Coupe

» Λαδι για το Scoupe μου!
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 11:30 am από Alex-Coupe

» Διώρθωση γωνιών ανάρτησης.
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΤετ Μάης 18, 2011 12:18 am από ScoupeGT

» ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ????
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 8:19 pm από Alex-Coupe

» Αποστατες Scoupe
Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΠεμ Απρ 28, 2011 6:10 pm από ScoupeGT

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 7, στις Δευ Δεκ 04, 2017 7:27 pm

 

 Λαδι για το Scoupe μου!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alex-Coupe

Alex-Coupe



Λαδι για το Scoupe μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λαδι για το Scoupe μου!   Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 9:26 pm

Λοιπον παιδια επεσε στα χερια μου ενα λαδακι της Accor ημισυνθετικο 10w-40 με ονομα Husynn. Ο κινητηρας μου ειναι ατμοσφαιρικος, με καμια 100σταδα χιλιαδες χιλιομετρα. Δεν ξερω ομως αν καλυπτει τις προδιαγραφες του κινητηρα μου! Εκτος αυτου επειδη ειναι κ λιγο ταλαιπωριμενος σκεφτομαι: Να το βαλω η να κοιταξω για καποιο "high mileage" λιπαντικο οπως το Castrol GTX? Για νορμαλ χρηση τι μου προτεινετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ScoupeGT
Admin
ScoupeGT



Λαδι για το Scoupe μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαδι για το Scoupe μου!   Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 9:35 pm

Μην τρελαίνεσαι.....σε αυτο τον κινητήρα ένα οποιοδήποτε ημισυνθετικό λαδάκι κάνει τη δουλειά.......Εξάλλου εάν δεν έχεις κάνει γενική επισκευή λαδάκι θα καίς........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alex-Coupe

Alex-Coupe



Λαδι για το Scoupe μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λαδι για το Scoupe μου!   Λαδι για το Scoupe μου! Icon_minitimeΚυρ Μάης 29, 2011 11:30 am

Οκ! Ξερεις ποσα λιτρα θελει μαζι με το φιλτρο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λαδι για το Scoupe μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποστατες Scoupe
» Scoupe...........σε επισκευή
» Η Ιστορία του Scoupe
» Mπάρα θόλων για το Scoupe.
» Αριθμός Κινητήρα του Scoupe

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Θέματα :: Γενικά θέματα-
Μετάβαση σε: